Nie każdy o tym wie, ale sporo osób odczuwa ogromny strach przed koniecznością rozmowy z kimś w obcym języku. Z czytaniem tekstu zazwyczaj nie ma takiej trudności - czytaj "> Nie każdy o tym wie, ale sporo osób odczuwa ogromny strach przed koniecznością rozmowy z kimś w obcym języku. Z czytaniem tekstu zazwyczaj nie ma takiej trudności - czytaj..."/>

Bilinguo

Kraków

http://bilinguo.pl/ • Angielski konwersacja Online

http://bilinguo.pl/ • Angielski konwersacja Online

Dodano:

Nie każdy o tym wie, ale sporo osób odczuwa ogromny strach przed koniecznością rozmowy z kimś w obcym języku. Z czytaniem tekstu zazwyczaj nie ma takiej trudności - czytając ma się chwilę na zastanowienie i zrozumienie przekazu. Z rozmową jest o tyle trudniej, że ona toczy się tu i teraz, nie można jej zatrzymać, aby sprawdzić w słowniku znaczenie danego słowa. Ponadto zakłócenia np. telefoniczne, także uliczny szum może skutecznie utrudnić rozmowę.  Co więcej, akcent rozmówcy również ma kolosalne znaczenie. Jak przy tylu trudnościach nie bać się rozmowy z drugim człowiekiem?

Odpowiedź prosta i banalna - właśnie stawiając czoła swoim lękom! Należy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Pomocna w tym aspekcie jest oferta portalu bilinguo.pl, który umożliwia naukę przez internet. W wybranym języku np. angielskim, konwersacja odbywa się online - za pomocą Skype.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii