Dostępna w ofercie firmy Kropka W Kratkę tkanina Minky została wykonana z tworzyw "> Dostępna w ofercie firmy Kropka W Kratkę tkanina Minky została wykonana z tworzyw..."/>

Kropka w Kratkę

Warszawa

Tkaniny minky • Kropka w Kratkę

Tkaniny minky • Kropka w Kratkę

Dodano:

Dostępna w ofercie firmy Kropka W Kratkę tkanina Minky została wykonana z tworzyw sztucznych oraz PET. Jest to materiał niezwykle wytrzymały oraz odporny na rozciągnięcia i inne uszkodzenia. Tworzywo to nie ulegnie zmechaceniu, czy też rozerwaniu, nawet w przypadku częstego i intensywnego użytkowania. Z pewnością potwierdzi to każda osoba, mająca element garderoby wykonany z tego właśnie materiału. Największą zaletą polaru jest fakt, że nie chłonie on wilgoci, co oznacza, że ryzyko spocenia się w bluzie polarowej jest bliskie zeru.

Ponadto, taki materiał nie jest podatny na zamoczenie, dlatego sprawdzi się w momencie, gdy potrzebujemy niezawodnej ochrony termicznej oraz wysokiego poziomu nieprzemakalności w miejscach, w których pogoda bywa kapryśna. Polar bardzo szybko schnie oraz jest łatwy w zachowaniu czystości, co z pewnością docenią posiadacze małych dzieci. Z ważnych właściwości tej tkaniny warto wymienić również utrzymywanie naturalnej temperatury ciała. Zdaniem wielu osób jej zdolności termoizolacyjne są o wiele lepsze, w porównaniu do ubrań wykonanych z wełny lub puchu.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii