Wszystko, co powstaje w wyniku twórczej działalności, podlega prawu autorskiemu. Kreatywność przejawiająca się w postaci napisanej książki, powstałego znaku graficznego "> Wszystko, co powstaje w wyniku twórczej działalności, podlega prawu autorskiemu. Kreatywność przejawiająca się w postaci napisanej książki, powstałego znaku graficznego..."/>

Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych

Warszawa

Własność intelektualna

Własność intelektualna

Dodano:

Wszystko, co powstaje w wyniku twórczej działalności, podlega prawu autorskiemu. Kreatywność przejawiająca się w postaci napisanej książki, powstałego znaku graficznego, towarowego czy przemysłowego, a także na wiele innych sposobów wymaga skutecznej ochrony. W dobie internetu często zdarza się, że do naruszenia praw autorskich dochodzi nieświadomie. Z drugiej strony istnieją takie szkodliwe zjawiska, jak piractwo komputerowe, przez które autorzy wiele tracą. Dlatego ważne jest, aby własność intelektualna była skutecznie chroniona.

Tego typu pomocą zajmuje się kancelaria ze strony lgl-iplaw.pl, służąc doradztwem klientom z najróżniejszych branż, począwszy od muzycznej i graficznej po różnego rodzaju stowarzyszenia i podmioty pozarządowe. Wchodząc na tę stronę internetową, można zapoznać się z szeregiem usług, jakie kancelaria świadczy na rzecz podmiotów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wykwalifikowani specjaliści służą fachową poradą w zakresie m.in. przeniesienia praw zw. z własnością intelektualną, zakupu oprogramowania komputerowego, a także umów kolokacyjnych i wielu innych.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii