Wiesz, że można uzyskać odszkodowanie od linii lotniczych za odwołany lub opóźniony lot, a dużo podróżując, często spotykasz się z takimi wielogodzinnymi utrudnienia "> Wiesz, że można uzyskać odszkodowanie od linii lotniczych za odwołany lub opóźniony lot, a dużo podróżując, często spotykasz się z takimi wielogodzinnymi utrudnienia..."/>

Recompensa sp. z o.o.

Katowice

Odszkodowanie travel service - https://www.spoznionylot.pl/

Odszkodowanie travel service - https://www.spoznionylot.pl/

Dodano:

Wiesz, że można uzyskać odszkodowanie od linii lotniczych za odwołany lub opóźniony lot, a dużo podróżując, często spotykasz się z takimi wielogodzinnymi utrudnieniami, jednak szkoda Ci czasu na walkę, gdyż obawiasz się, że i tak nie wygrasz? Prawda leży zupełnie gdzie indziej, gdyż zgodnie z rozporządzeniem PE i Rady, każdemu, kto doświadczył takich sytuacji spowodowanych winą linii lotniczych, należy się odszkodowanie, czy to Travel Service, LOT, Wizzair, Ryanair, czy jakiekolwiek inne linie.

Nie musisz sam niczego więcej robić, a jedynie zwrócić się do firmy ze strony spoznionylot.pl, która najpierw dowie się, z jakich przyczyn nastąpiło opóźnienie, a następnie, mając Twoją pisemną zgodę na reprezentowanie Cię, zacznie starania o odpowiednią rekompensatę. Ty z tego powodu nie ponosisz żadnych kosztów, gdyż dopiero po uzyskaniu odszkodowania firma pobiera 20 procent uzyskanej sumy. Gdyby przewoźnik odmówił wypłaty, firma składa wniosek do sądu o rozpatrzenie sprawy. Ważne jest, aby pasażer zachował bilet z niedanej podróży i pamiętał, że sprawa przedawnia się po upływie roku. 

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii