Studio Flagowe: Olta Concept Store

Białystok

Meble ekskluzywne do salonu

Meble ekskluzywne do salonu

Dodano:

Salon jest przestrzenią służącą domownikom i gościom. Ma zadania reprezentacyjne i użytkowe. W urządzeniu go z wysmakowaną klasą stylistyczną pomogą ekskluzywne meble do salonu z kolekcji studia Olta Concept Store. Powstało ono z myślą o klientach ceniących nowoczesną interpretację kanonów minimalizmu, koneserach eleganckiej formy i wysokiego standardu wykonania.

Oferowane tu meble i dodatki stanowią kwintesencję klasy, luksusu i wygody. Łączą w sobie światowe trendy estetyczne z przemyślanymi rozwiązaniami ergonomicznymi. Pozwolą na stworzenie przestrzeni, która jest spełnieniem nawet bardzo wyszukanych potrzeb estetycznych i funkcjonalnych.

Sklep ma produkty umożliwiające kompleksowe urządzenie salonu. Oferuje wysokojakościowe, sofy i narożniki, krzesła, fotele, pufy, stoły, komody oraz lampy i dywany. Wszystkie modele wykonane zostały z wyselekcjonowanych materiałów, w oparciu o nowoczesne technologie produkcyjne i świeże koncepcje wzornicze. Dostępne są w salonach wystawowych na terenie kraju oraz w ramach sprzedaży online.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii