Adwokat Maciej Rodacki

Kraków

Adwokat Maciej Rodacki • Kancelaria adwokacka chrzanów

Adwokat Maciej Rodacki • Kancelaria adwokacka chrzanów

Dodano:

Świadczenie usług prawnych w szerokim zakresie to domena kancelarii prawnej prowadzonej przez adwokata Macieja Rodackiego. Starając się sprostać oczekiwaniom głównie lokalnych odbiorców, biuro prowadzi działalność regionalną. Obsługuje osoby z Krakowa i Chrzanowa.

Pełna oferta usług dostępna jest online. Na stronie adwokatrodacki.pl można zapoznać się nie tylko z listą proponowanych przez prawnika usług, ale także zarezerwować termin wizyty poprzez dostępny tam formularz zgłoszeniowy. Biuro przyjmuje też telefoniczne i mailowe zapytania z prośbą o udzielenie porady prawnej.

Zakres pracy filii kancelarii adwokackiej z siedzibą w Chrzanowie jest taki sam, jak jej głównej lokacji w Krakowie. Z pomocy prawnika mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy wspomnianych miast, ale też osoby z okolicznych miejscowości. Cennik za poszczególne usługi jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Klient poznaje kosztorys po wcześniejszym przedstawieniu adwokatowi sprawy oraz przedłożeniu odpowiednich dokumentów.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii