HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sopot

Pogromcy Egzekucji | Jak wstrzymać egzekucję komorniczą z nieruchomości

Pogromcy Egzekucji | Jak wstrzymać egzekucję komorniczą z nieruchomości

Dodano:

Gdy ktoś płaci podatki, nie zalega z ratami kredytu hipotecznego i generalnie unika kłopotów na tle finansowym, może spać spokojnie. Jego nieruchomość nie może mu zostać zabrana. Egzekucja? Komornik? To odległa wizja dla każdego, kto nie miał problemów z regularnym spłatami i opłatami.

Dobrze, ale co w przypadku osób, które lada dzień mogą spodziewać się komornika lub funkcjonariusz publiczny już skierował do nich pismo? Pora walczyć o swoje i ochronić majątek! Pomaga w tym sopocka kancelaria pogromcyegzekucji.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tym, jak wstrzymać egzekucję komorniczą z nieruchomości.

Najlepszym sposobem jest wykazanie, że komornik faktycznie wykracza poza swoje uprawnienia i nie dopełnił formalności. Analiza indywidualnych przypadków pozwala zaobserwować bardzo mocne przykłady nadużyć. Dłużnicy czy wierzyciele zwykle nie mają nawet świadomości, że są wykorzystywani. A choć dług pozostaje faktem, egzekucja może zostać odwleczona w czasie. Z pomocą fachowców jest to o wiele łatwiejsze.

Więcej o firmie:

Miejsce na Twój komentarz

Napisz nam o swojej współpracy z tą firmą

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Inne firmy

Znaleźliśmy dla Ciebie firmy z tej samej kategorii